Profesionální průmyslové vysavače

Nabídka průmyslových vysavačů

BSM 25 nerez / Nádrž objem 25 l

Cena: 6 800 Kč

Cena s DPH: 8.228,- Kč  

Průmyslový vysavač BSM 25 je určen k běžnému vysávání suchých i mokrých nečistot (prach, kamínky, kapaliny). Je vyrobený na podvozku s otočnými koly pro dobrou manévrovatelnost a stabilitu. Kvalitní a spolehlivá sací turbína s dlouhou životností. Sací hlava vysavače zajištěna kovovými sponami. Odpadní nerez nádoba o objemu 25 l. Vysavač je pro suché vysávání vybaven cylindrovým polyesterovým filtrem, takže odpadává používání papírových sáčků. Pro předfiltraci jemných částic, lze vysavač dovybavit nylonovým filtračním návlekem. Pokud je nádrž naplněna tekutinou, plovák zavírá sání. Tento model vysavače doporučujeme pro profesionální úklidové firmy, do lehkého průmyslu, dílenských prostor, atp. Výborný sací výkon, filtrační systém, sací turbína. Příslušenství k vysavači je v průměrech 36 mm. Doprava zdarma.

Pro objednání, či další informace, použijte prosím níže uvedený formulář. Popř. fakturační údaje i způsob platby, uveďte prosím do doplňující poznámky v objednávkovém formuláři, nebo nás kontaktujte.

Příslušenství v ceně vysavače:

Sací trubice kov 2 ks
Hadice 2,7 m
Podlahová hubice 2 ks
Štěrbinová hubice
Kartáčová kulatá hubice
Polyesterový filtr s obručí
Nádoba nerez (INOX AISI 430)
Objem nádoby 25 l

Technická data:

Napětí (V/Hz) 220-230/50
Příkon (W) 1200
Průtok vzduchu 198 m³/h
Podtlak (mbar) 220
Hmotnost 9,7 kg
Hladina hluku dB(A) 62
Rozměry (cm) 43 x 43 x 60Objednávka → „BSM 25 nerez / Nádrž objem 25 l “, 6 800 KčTento web používá redakční systém Clips. Copyright 2008 www.clickmedia.cz - tvorba www stránek a webdesign.

Obchodní podmínky | Kontakt