Profesionální průmyslové vysavače

Nabídka průmyslových vysavačů

Průmyslový vysavač nerez SOTECO 78 OIL třímotorový / Nádrž objem 78 l

Cena: 20 400 Kč

Cena s DPH: 24.684,-Kč

Průmyslový vysavač SOTECO 78 OIL, je určen pro vysávání mokrých nečistot, olejových emulzí, maziv, kovových špon, třísek, apod. vznikající při obrábění. Sacím pohonem tohoto vysavače jsou tři motory, které je možno používat v libovolném pořadí, ale i počtu. Tangenciální vstup vysavače, pro efektivnější separaci nečistot. Ochranný vnitřní cartridge filtr, pro spolehlivé separování olejových mlhovin. Vnitřní nerezový sběrný koš odděluje třísky a nečistoty od olejů a maziv. Výpustní ventil umístěný na přední straně odpadní nádoby umožňuje snadné vypouštění kapalin. Pokud je nádrž naplněna tekutinou, plovák zavírá sání. Nádrž z nerezového plechu, kterou lze pomocí kloubu na podvozku překlápět, nebo úplně odejmout. Doprava zdarma.

Pro objednání, či další informace, použijte prosím níže uvedený formulář. Popř. fakturační údaje i způsob platby, uveďte prosím do doplňující poznámky v objednávkovém formuláři, nebo nás kontaktujte.

Příslušenství v ceně vysavače:

Sací hadice v délce 3 m s koncovkami
Trubice
Podlahová hubice s gumami
Štěrbinová hubice

 Parametry:

Výrobce: Soteco
Průtok vzduchu: 645 m³ / h
Výkon: 3500 W
Napětí: 220-240 V
Podtlak (mbar): 250
Délka kabelu: 8,5 m
Objem nádrže: 78 lObjednávka → „Průmyslový vysavač nerez SOTECO 78 OIL třímotorový / Nádrž objem 78 l “, 20 400 KčTento web používá redakční systém Clips. Copyright 2008 www.clickmedia.cz - tvorba www stránek a webdesign.

Obchodní podmínky | Kontakt